Reklama

Kolejny świetny miesiąc portalu Katowice24.info

Redakcja
Po raz kolejny musimy się pochwalić. Sierpień był drugim najlepszym miesiącem w historii portalu Katowice24.info. Odwiedziło nas prawie 80 000 osób, które wykonały ponad 200 00 odsłon.

Wakacje to zwykle czas, kiedy ludzie rzadziej zaglądają do internetu. Okazuje się jednak, że jeśli cały czas dostarcza się czytelnikom wartościowe treści i ciekawe tematy, pora roku nie ma większego znaczenia. Zarówno w lipcu, jak i w sierpniu przekroczyliśmy liczbę 75 000 tzw. unikalnych użytkowników. W ostatnim miesiącu było ich dokładnie 78 899. Co ważne, regularnie wzrasta nie tylko liczba czytelników, ale też liczba ich wejść na stronę (czyli tzw. wizyt). W sierpniu było ich 142 399. Oczywiście wiąże się z tym również większa liczba odsłon, która w sierpniu wyniosła 201 689.

Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom, a najbardziej tym, którzy do nas wracają. O tym, że idziemy we właściwym kierunku, przekonuje nas też to, że systematycznie wzrasta liczba osób obserwujących naszą stronę na Facebooku (obecnie ok. 17 455) i Twitterze (540). Coraz więcej osób chce też dostawać od nas informacje newsletterem (obecnie zapisanych jest 756 osób). To wszystko sprawia, że spoczywa na nas coraz większa odpowiedzialność, bo dla bardzo dużej grupy mieszkańców Katowic i aglomeracji jesteśmy najważniejszym źródłem informacji.  To dla nas duże wyróżnienie. Dziękujemy.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*