Reklama

Kolejny bieg odwołany. Półmaraton Wizz Air ma nową datę

Fot. Rafał Kapica.

Ł. K.
Półmaraton Wizz Air w Katowicach odwołany. Organizatorzy długo pracowali nad przełożeniem zawodów, które miały się odbyć pod koniec maja. Jest nowa data Wizz Air Katowice Half Marathon.

W zeszłym roku przed linią startową drugiej edycji Wizz Air Katowice Half Marathon ustawili się biegacze z całej Polski i nie tylko. Łącznie w imprezie wzięło udział prawie 4 tys. osób. W tym roku miało być podobnie. Do tej pory zapisało się na bieg już prawie 3,5 tys. biegaczy. Organizator długo zwlekał z oficjalnym ogłoszeniem dotyczącym tegorocznych zawodów, które były zaplanowane na 23 maja. Jeszcze na początku marca miały się one odbyć w tym terminie.

Dzisiaj organizator Wizz Air Katowice Half Marathon poinformował o zmianie terminu.
Drodzy biegacze, drogie biegaczki! W związku z obecną sytuacją, w porozumieniu z władzami miasta, podjęliśmy decyzję o przełożeniu 3rd Wizz Air Katowice Half Marathon, planowanego na 23 maja. Nowy termin to 26 września 2020. Była to jedyna możliwa i rozsądna decyzja, jaką mogliśmy podjąć” – czytamy w oświadczeniu.

Osoby, które do tej pory kupiły pakiety startowe automatycznie będą mogły wziąć udział w biegu we wrześniu (dotyczy to zarówno startów indywidualnych, jak i sztafet). Jeśli ktoś nie zamierza wystartować, to organizatorzy proponują trzy rozwiązania. Można bezpłatnie przenieść pakiet na inną osobę, pobiec w przyszłorocznej edycji 2021 lub zmienić nieodpłatnie dystans. Jeśli ktoś nie będzie chciał skorzystać z powyższych opcji, otrzyma zwrot pieniędzy (kontakt: 502 321 101 lub [email protected]). Więcej informacji TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*