Reklama

Klienci restauracji w centrum Katowic będą płacić tyle, ile chcą

Źródło: www.hotelediament.pl.

Ł. K.
Akcja promocyjna w restauracji w centrum Katowic będzie obowiązywała przez jeden dzień. Klienci spróbują dań z nowego menu, za które zapłacą tyle, ile będą chcieli. Można już rezerwować stoliki.

Specjalną akcję promocyjną przygotowała na 13 października, jedna z katowickich restauracji. Przez cały piątek w restauracji Hotelu Diament przy ul. Dworcowej klienci będą mogli zaproponować swoją cenę za wybrane danie. Dania mają być premierowe, bo od jutra w restauracji będzie nowe menu. Na razie nie wiadomo dokładnie co będzie można zjeść, bo nowe menu jest tajemnicą. Jednak mają to być dania tradycyjnej kuchni polskiej. Nie powinno brakować chętnych do spróbowania potraw. Restauracja przygotowuje się na długie kolejki. – Fajnie jakby się tak udało. Tłumy przed wejściem zawsze przyciągają wzrok – mówi Krzysztof Skrzypek z działu marketingu sieci Hoteli Diament. Katowicka restauracja może obsłużyć około 80 gości jednocześnie. Z promocji skorzysta każdy, kto odwiedzi ją w piątek w godzinach 12-22. Wystarczy przyjść, zamówić, zjeść i odpowiedzieć na kilka pytań. Zamiast rachunku klienci dostaną ankietę, w której będą mogli wyrazić opinię na temat potraw oraz zaproponować cenę. Na podstawie kwoty wpisanej w ankiecie, otrzymają rachunek do zapłacenia.

Restauracja Diamentowa zlokalizowana jest w Hotelu Diament Plaza Katowice, przy ulicy Dworcowej 9. Już dzisiaj można zarezerwować stolik na piątek pod numerem telefonu +48 32 746 70 00 (wew. 505).


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*