Reklama

Kilkaset nowych miejsc pracy w Katowicach. Trwa rekrutacja

Redakcja
Firma konsultingowa i IT rozszerza działalność w Katowicach. Sopra Steria szuka nowych pracowników. Zatrudnionych ma zostać 300 osób.

Sopra Steria to firma z francuskim rodowodem zajmująca się konsultingiem, rozwiązaniami IT i usługami cyfrowymi. Grupa działa w ponad 25 krajach na całym świecie. Była jedną z pierwszych firm z sektora usług biznesowych, która wprowadziła się do Katowic. W 2007 roku powstał polski oddział firmy w Altusie. Obecnie pracuje tu ponad 1000 osób.
Pracownicy katowickiego oddziału Sopra Steria realizują zadania związane z oprogramowaniem i infrastrukturą IT głównie w językach angielskim, francuskim i niemieckim, ale też hiszpańskim, włoskim i portugalskim. W najbliższych miesiącach firma planuje zwiększyć zatrudnienie specjalistów z kompetencjami w zakresie technologii chmurowych, systemów operacyjnych, baz danych oraz wsparcia aplikacji. Firma poszukuje także specjalistów Java, .Net i Service Now. W planach jest również realizacja projektów w obszarach Data Science, automatyzacji oraz bezpieczeństwa w sieci. – W Sopra Steria Polska trwa właśnie rekrutacja. Aktualnie rozwijamy oraz przejmujemy kolejne projekty kompleksowo obsługujące infrastrukturę firm z branży bankowej, logistycznej, telekomunikacyjnej, medycznej oraz sektora publicznego (instytucje Unii Europejskiej). Co więcej, od lat nieustannie zatrudniamy, szkolimy oraz towarzyszymy w rozwoju kariery wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z IT i to również się nie zmieni – mówi Marzena Rybicka-Szudera, dyrektor Global Delivery Center w Sopra Steria Polska.

Łącznie ma zostać zatrudnionych 300 osób. Aktualne oferty pracy można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. Scandinavia 26 kwietnia, 2021 at 4:24 pm - Reply

    IT to chyba jedyna branżą która nie zwolniła a jeszcze bardziej się rozwinęła podczas pandemii

Dodaj komentarz

*
*