Reklama

Kierowca chciał ominąć korek i wjechał prosto przed tramwaj

Redakcja
Niegroźna kolizja na Załężu. Kierowca nie chciał stać w korku, skręcił i wjechał przed nadjeżdżający tramwaj. Oprócz lekkiego uszkodzenia samochodu, nic sie nie stało.

Dzisiaj w Katowicach doszło do zderzenia tramwaju z samochodem. Było to na tyle niegroźne, że na miejsce nie wezwano służb. Tuż przed godziną 9.00 przy skrzyżowaniu ulic Gliwickiej i Bandury samochód marki Mazda na chorzowskich tablicach rejestracyjnych dojeżdżał do korka przed kolejnym skrzyżowaniem. Kierowca jadący w kierunku centrum Katowic, widząc kolejkę do świateł, postanowił od razu zawrócić. Skręcił w lewo na torowisko tramwajowe, ale nie zauważył nadjeżdżającego tramwaju.
Wagon linii nr 20 w kierunku Szopienic uderzył dokładnie w bok mazdy. Okazało się, że stłuczka była bardzo delikatna. Prowadzącym pojazdy i pasażerom nic się nie stało. Zarówno tramwajem, jak i autem można było kontynuować jazdę. Po kilkunastu minutach wznowiono ruch na torach.


Tagi:

Komentarze

  1. kukura 3 października, 2023 at 4:06 pm - Reply

    ahahaha, były mieszkaniec wraca do domu.

  2. mieszkaniec 3 października, 2023 at 3:07 pm - Reply

    I skończyło się cfaniakowanie. Gdzie Ci ludzie jeździli przez poprzednie miesiące?! Na jakiś wioskach ?! Teraz szok w mieście

Dodaj komentarz

*
*