Reklama

Kibice pytają kiedy będą dostępne bilety na MŚ w siatkówce w Katowicach

G. Ż.
Tuż po tym jak kilka dni temu PSPS ogłosił, że gospodarzami MŚ w siatkówce mężczyzn 2022 będą Katowice i Gliwice, kibice od razu zaczęli pytać o bilety. Biorąc pod uwagę popularność siatkówki i sukcesy naszych reprezentantów, zainteresowanie obejrzeniem w Spodku meczów naszej kadry będzie ogromne. Na konkretne informacje w sprawie wejściówek kibice muszą jeszcze trochę poczekać.

Tegoroczne mistrzostwa świata mały się odbyć w Rosji. Jednak po napaści tego kraju na Ukrainę, światowa federacja odebrała Rosjanom możliwość organizacji zawodów. Przejęły je Polska i Słowenia. W naszym kraju mecz odbędą się w Spodku i Arenie Gliwice.

Swoje spotkania w pierwszej fazie turnieju w dniach 26-31 sierpnia będą rozgrywać w Katowicach Grupy A i C. W tej drugiej, oprócz Polaków, zagrają USA, Meksyk i Bułgaria. Z kolei w grupie A zmierzą się Ukraina, Serbia, Tunezja i Portoryko.

W Spodku odbędą się też półfinały oraz finał i mecz o 3. miejsce (10-11 września).

W kolei w Gliwicach kibice będą mogli zobaczyć rywalizację w 1/8 finału (4 mecze 4 i 6 września) oraz dwa ćwierćfinały (8 września).

Kibiców najbardziej interesuje kiedy, jak i za ile będą mogli kupić bilety na mistrzostwa. Zapytaliśmy o to PZPS. – Nie mamy jeszcze potwierdzonej daty rozpoczęcia sprzedaży biletów na Mistrzostwa Świata mężczyzn. Jesteśmy w trakcie przygotowywania całego procesu i jak tylko będziemy mogli podzielić się konkretnymi informacjami, to niezwłocznie tego dokonamy – poinformowała nas Katarzyna Kiersnowska, specjalista ds. marketingu i sprzedaży biletów w PZPS.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*