Reklama

Katowicki bohater potrzebuje pomocy

Krystian Jabloński

S. K.
Pomagał ofiarom kradzieży, wypadków drogowych, kiedy trzeba było, nie wahał się wejść w ogień. O Krystianie Jablońskim i jego odwadze pisaliśmy w listopadzie. Teraz to jemu potrzebna jest pomoc. Charytatywnie zagra dla niego Miuosh.

Krystian Jabloński  wybrał się ze znajomymi do parku trampolin. Kiedy próbował zrobić salto, upadł na głowę i nie ruszał się. Potem okazało się, że ma uszkodzony rdzeń kręgowy i jest sparaliżowany od barków w dół. Nie ma władzy w rękach i nogach. Powrót do zdrowia zajmie mu co najmniej rok.

Pieniądze na rehabilitację Krystiana Jablońskiego zbierane będą podczas koncertu charytatywnego, który odbędzie się 30 kwietnia w sali Miasta Ogrodów. Gwiazdą wieczoru będzie Miuosh. Na scenie towarzyszyć mu będzie FDG Orkiestra, z którą muzyk wielokrotnie już występował. Wcześniej zagrają trzy młode zespoły z Katowic: grający bluesa Fuck the People, elektroniczny The Party is Over i rockowe Hengelo. O 20.15, między koncertami, przeprowadzona zostanie aukcja pamiątek przekazanych przez znanych artystów.

Koncert rozpocznie się o godz. 18. Bilety w cenie 30 złotych do kupienia na stronach ticketportal.pl, ticketpro.pl i kupbilecik.pl, oraz w kasie Miasta Ogrodów (Plac Sejmowy 2), w salonach Empik i sklepach Saturn.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*