Reklama

Już w sobotę w Spodku Sound of Gravity, czyli ekstremalne show z udziałem motorów, rowerów i hulajnóg

Salta na motocyklach, rotacje na rowerach, efekty specjalne i muzyka zespołu Queen. W sobotę 25 lutego o godz. 18 w Spodku odbędzie się pokaz ekstremalnych ewolucji w wykonaniu największych gwiazdy freestyle motocross i dirt jumpingu. Dla naszych czytelników mamy bilety na to wydarzenie.

Do Polski przyjdzie światowa czołówka freestyle motocross oraz najlepsi rowerzyści z Szymonem i Dawidem Godźkami na czele. Podczas Sound of Gravity zawodnicy będą prezentować swoje umiejętności na trzech skoczniach. W akcji będzie można zobaczyć uczestników z RPA, Niemiec, Austrii, Czech, Belgii, Hiszpanii i Polski.

Główną atrakcją będą ewolucje na rowerach i motocyklach, ale swoje umiejętności jazdy na hulajnodze zaprezentuje także Bartosz Oskroba czy Tomasz Przybylik, który ewolucje wykonuje na rolkach.

Organizatorzy zapraszają także na Pit Party, które odbędzie się przed głównym show. To właśnie tutaj będzie można zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z każdym zawodnikiem ekipy Sound of Gravity.

Bilety w cenie od 69 złotych można kupić na eventim.pl. Portal Katowice24.info jest medialnym patronem tego wydarzenia.

Dla naszych czytelników mamy trzy wejściówki na Sound of Gravity. Żeby je zdobyć, trzeba na adres [email protected] przysłać odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz pójść na Sound od Gravity? Wybierzemy najciekawsze odpowiedzi, a z ich autorami skontaktujemy się mailowo. Na odpowiedzi czekamy do godz. 20 we wtorek (21 lutego).


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*