Reklama

Sound of Gravity, czyli ekstremalne show w Spodku

Redakcja
Salta na motocyklach, rotacje na rowerach, efekty specjalne i muzyka zespołu Queen. 25 lutego w Spodku odbędzie się pokaz ekstremalnych ewolucji w wykonaniu największych gwiazdy freestyle motocross i dirt jumpingu.

Do Polski przyjdzie światowa czołówka freestyle motocross oraz najlepsi rowerzyści z Szymonem i Dawidem Godźkami na czele. Podczas Sound of Gravity zawodnicy będą prezentować swoje umiejętności na trzech skoczniach. W akcji będzie można zobaczyć uczestników z RPA, Niemiec, Austrii, Czech, Belgii, Hiszpanii i Polski.

Główną atrakcją będą ewolucje na rowerach i motocyklach, ale w akcji będzie można także zobaczyć Bartosza Oskrobę na hulajnodze czy Tomasza Przybylika na rolkach.

Organizatorzy zapraszają także na Pit Party, które odbędzie się przed głównym show. To właśnie tutaj będzie można zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z każdym zawodnikiem ekipy Sound of Gravity.

Bilety można kupić od 69 złotych na eventim.pl. Portal Katowice24.info jest medialnym patronem tego wydarzenia. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*