Reklama

Jest kolejny kandydat na prezydenta Katowic. Łącznie w wyborach powalczy 5 mężczyzn

Zdjęcie: https://www.facebook.com/marek.strzalkowski

Grzegorz Żądło
Marek Strzałkowski to ostatni z zarejestrowanych kandydatów na prezydenta Katowic. Dołączył do Marcina Krupy, Dawida Durała, Jacka Budnioka i Leszka Piechoty.

W czwartek 14 marca minął termin rejestracji kandydatów na prezydenta Katowic. Już wcześniej wiadomo było, że wystartują obecny prezydent Marcin Krupa (Forum Samorządowe), radny Dawid Durał (Katowice 2050), były wiceprezydent i senator Leszek Piechota (PiS) i Jacek Budniok (Konfederacja).

Tajemniczy komitet kandydatów do rady miasta. „Chcemy, żeby Katowice były pierwszym miastem zarządzanym przez superkomputer”

We wtorek napisaliśmy, że może do nich dołączyć jeszcze jedna osoba i tak się właśnie stało. To Marek Strzałkowski. Ma 39 lat i mieszka w Katowicach od urodzenia. Pracuje w branży IT jako inżynier oprogramowania. Jak sam mówi, studiował na kilku kierunkach (chemia w języku angielskim, marketing, ochrona środowiska), ale żadnego nie ukończył.

Stwierdził, że chciałby, żeby Katowice były pierwszym polskim miastem rządzonym przez superkomputer. Domaga się też większej partycypacji mieszkańców w procesie podejmowania decyzji przez władze miasta. – W przyszłym tygodniu zwołamy konferencję prasową i przedstawimy nasz program. Mogę tylko zdradzić, że jednym z moich planów jest zorganizowanie w Katowicach ulicznych wyścigów motocyklowych – zapowiada Strzałkowski, który sam jest miłośnikiem jazdy na motocyklu.

Startuje z własnego komitetu o nazwie Gaia System Młodzi dla Przyszłości Teraz.


Tagi:

Komentarze

 1. Ojciec 15 marca, 2024 at 5:59 pm - Reply

  jak się rozłożą głosy dwóch kandydatów PiS – Marcina Krupy i tego Piechoty?

 2. a 15 marca, 2024 at 3:44 pm - Reply

  Już mysłałem ze glupszego programu niż kandydat konfedereacji nie bedzie, jednak sie myliłem.

 3. gizmo 15 marca, 2024 at 3:32 pm - Reply

  a właściwie Tom Gruz.

 4. Ekonom 15 marca, 2024 at 2:32 pm - Reply

  “studiował na kilku kierunkach (…), ale żadnego nie ukończył” – i tacy ludzie mają tupet, żeby pchać się do rządzenia innymi…

  • gizmo 15 marca, 2024 at 3:34 pm Reply

   specjalista ds BHP jakie ma lepsze kwalifikacje?

   • kukura 15 marca, 2024 at 5:43 pm Reply

    obaj Panowie za to może i wykształceni, ale głupi jak but.

 5. Grucha 15 marca, 2024 at 1:19 pm - Reply

  Uliczne wyścigi motocyklowe, właśnie tego nam brakowało. Proponuję użyć ten superkomputer, żeby pan kandydat wpierw sobie ponastawiał coś w głowie z jego pomocą

  • gizmo 15 marca, 2024 at 3:31 pm Reply

   Tą Krus we własnej osobie.

 6. Rafał R 15 marca, 2024 at 11:19 am - Reply

  Wyścigi motocyklowe po mieście?! Czy on się dobrze czuje? Może niech jeszcze zalegalizuje nocne patowyścigi małolatów ścigających się jak na razie nielegalnie jakimiś podrasowanymi w garażu gruzami.

Dodaj komentarz

*
*