Reklama

Groupon zatrudni 250 osób w Katowicach. Trwa rekrutacja

Łukasz Kądziołka
Firma otworzy nowe biuro w Katowicach. Jeszcze w tym roku prace znajdzie tu 250, a w przyszłości 500 osób. Trwa rekrutacja do nowego oddziału, który ma się mieścić w Supersamie.

Groupon jest obecny na 15 rynkach na całym świecie. Zajmuje się przede wszystkim sprzedażą lokalnych usług w internecie. Swój pierwszy oddział firma otworzyła w Warszawie mniej więcej 3 lata temu. Tam zatrudnionych jest ponad 700 pracowników. Kolejny oddział Groupon postanowił założyć w Katowicach. Jeszcze w tym roku firma otworzy swoje centrum w Supersamie. Przyszli pracownicy mają w nim znaleźć szereg udogodnień, w tym m. in. sale gier, strefę relaksu czy stoły do gry w piłkarzyki. Groupon oferuje pracę w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Osoby, które znajdą zatrudnienie w Katowicach, będą się zajmowały obsługą klienta, partnerów biznesowych i tworzeniem ofert handlowych. Najważniejszym wymaganiem jest płynna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Katowickie biuro będzie obsługiwało 10 rynków na kilku kontynentach. Otwarcie ma nastąpić do końca tego roku. W przyszłości dla Groupona w Katowicach ma pracować 500 0sób.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*