Reklama

Gołębiarze opanowali MCK. Rozpoczęli targi i wystawę gołębi pocztowych

Fot. www.facebook.com/expogolebie

Redakcja
Około 150 wystawców i 1800 okazów gołębi. W ten weekend w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się dwie imprezy dla gołębiarzy.

Dzisiaj w południe rozpoczęły się Targi EXPOGołębie, czyli Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych. To wydarzenie skierowane przede wszystkim do hodowców. Pojawią się czołowi wystawcy z kraju i z zagranicy. Swoje stoiska mają tu producenci i dystrybutorzy karmy, odżywek, leków i środków czystości oraz producenci systemów elektronicznych i transportowych. Na uczestników będą czekać akcesoria do hodowli i konsultacje z ekspertami. Targom towarzyszy Ogólnopolska Wystawą Gołębi Pocztowych. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla miłośników gołębi pocztowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Jednym z głównych punktów programu podczas 3-dniowego wydarzenia będzie Dekoracja Mistrzów, czyli wręczenie nagród dla hodowców najszybszych i najpiękniejszych gołębi. To o godz. 11.00 w sobotę, 13 stycznia. Tego samego dnia zaplanowano Konkurs Redakcji HGP 2023 oraz wręczenie nagród medalistom Wystawy Europy Wschodniej i Środkowej – Brasov (Rumunia) 2023.

Targi EXPOGołębie potrwają do niedzieli. Wstęp kosztuje 40 zł (jeden dzień) lub 100 zł (karnet 3-dniowy). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla kobiet i dzieci do 18 r.ż. przebywających pod opieką osoby dorosłej. Bilety można zakupić bezpośrednio przez stronę Ticketmaster.

Targi będą czynne w godz. 8.00-18.00 (sobota) i 8.00-14.00 (niedziela). Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*