Reklama

Food trucki znów zaparkują na Rynku. Rozdajemy vouchery na jedzenie

Redakcja
Kilkanaście ekip gotowych do serwowania przysmaków pojawi się na katowickim Rynku. Zlot food trucków będzie tym razem połączony ze strefą kibica.

Sport, jedzenie i piwo. Tak zapowiada się nadchodzący weekend na katowickim Rynku. Obok strefy kibica zaparkuje kilkanaście food trucków. Będzie można, jak zwykle, spróbować burgerów w wielu wersjach. Poza tym kuchnia meksykańska, ryby z frytkami, pierogi i podpłomyki. Dla tych, którzy nie jedzą mięsa też będzie kilka miejsc do wyboru. Znajdzie się też coś słodkiego m.in. owoce w czekoladzie. Wszystko to przy transmisjach na żywo z siatkarskich Mistrzostw Europy. Na Rynku będzie też można napić się piwa. Food trucki przyjadą na Rynek w piątek, 1 września. Będą czynne od 12 do 22 (w piątek i w sobotę) oraz w godz. 12 – 20 w niedzielę. Pełna lista food trucków jest dostępna TUTAJ.

Dla naszych czytelników mamy 5 bezpłatnych voucherów na dowolne dania z food trucków. Informację co trzeba zrobić, żeby je zdobyć, wyślemy dzisiaj (czwartek) o godz. 18 w naszym newsletterze. Jeśli nie jesteście jeszcze do niego zapisani, możecie to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej, a wersji mobilnej na samym dole.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*