Reklama

Tauron Nowa Muzyka ma coraz mocniejszy skład. 6 artystów dołącza do programu

Fot. Radosław Kaźmierczak.

Redakcja
Tauron Nowa Muzyka z kolejnym mocnym ogłoszeniem. Do programu dołączyło sześciu artystów. Niektórzy z nich mogą być dla fanów głównym powodem przyjazdu do Katowic. Wystarczy wymienić: Andy Stott, Floating Points, Cigarettes After Sex.

Festiwal Tauron Nowa Muzyka ogłasza kolejne gwiazdy. Do programu dołączyli artyści, którzy występują na najważniejszych festiwalach na całym świecie. Wśród nich Cigarettes After Sex. Amerykański zespół znany z sennego i nostalgicznego brzmienia nie ma długiej historii i wydał zaledwie dwa albumy studyjne. Jednak ich muzyka łatwo trafia w gust szerokiej publiczności, o czym świadczą chociażby miliony wyświetleń klipów na YouTube.
Kolejnym mocnym punktem przyszłorocznej edycji może być Floating Points. Brytyjski producent i kompozytor ma za sobą bardzo dobrze przyjęte wydawnictwa. Występuje zarówno sam, jak i ze składem muzyków. W Katowicach pojawi się z pewnością ze swoim wydanym zaledwie 2 miesiące temu albumem „Crush”, który w płynny sposób łączy melodie, przestrzeń i hałas, czerpiąc z wielu gatunków muzyki elektronicznej.
Sporą publiczność przyciągnie też Andy Stott. Trudno określić gatunek, w jakim tworzy. Porusza się od zmutowanego house, przez unikalne podejście do grime, po szalony footwork. Jego występy na żywo to zawsze duża ilość sprzętu i brzmienie, które może bardziej wbijać w parkiet niż poruszać do tańca.

Poza tym do składu dołączyli Gerd Janson, DJ Tennis, Jennifer Cardini. Aktualnie znanych jest już 13 artystów, którzy wystąpią na Tauron Nowa Muzyka 2020. Wśród na razie ogłoszonych znajdują się m.in. Underworld, Soap&Skin, Acid Arab i Rival Consoles. 15.edycja festiwalu odbędzie się w dniach 11-14 czerwca 2020. W sprzedaży dostępne są jeszcze tańsze karnety 3- i 2-dniowe oraz bilety jednodniowe. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

 1. Obywatel 18 grudnia, 2019 at 7:15 am - Reply

  No i poszło.
  Energia od stycznia do góry.
  Jeszcze raz dzwigną śmieci i jest pięknie.

  • Paweł Skobar 18 grudnia, 2019 at 10:56 am Reply

   Taa…. Jak poddany tfuu wróć Suweren nie rozumie, że jeśli ktoś mu 'daje’ z jego podatków 500 to z drugiej kieszeni musi mu wyciągnąć co najmniej 700 czyli de facto jest stratny na tym 200+ Więc będą drożeć śmieci, prąd, usługi typu fryzjer, benzyna na stacji, mechanik samochodowy, jedzenie w markecie etc etc etc
   Jak to mówił nieodżałowany Jak Kobuszewski w kabarecie Dudek – „Praw fizyki Pan nie zmienisz i nie bądź Pan głąb!” To samo tyczy się praw ekonomii… którą próbuje oszukać pewna wiodąca narodowo-socjalistyczna partia…

   • P Śl 19 grudnia, 2019 at 11:21 pm Reply

    Prędzej efekt parowania spółek energetycznych z kopalniami. Tauronowi jak pamiętam wcisnęli Brzeszcze, które wcześniej chcieli likwidować.

   • Obywatel 18 grudnia, 2019 at 2:02 pm Reply

    No tak, gonimy europę zachodnią.
    Socjale w wysokościach jakie przysługują cywilizowanym krajom europejskim jeszcze długo nie będą dostępne dla Polaka. Tak samo jak niski przelicznik wynagrodzenia do energii i paliwa.
    Pozostają nam organizowane koncerty na pocieszenie i dalsze zaciskanie pasa.

 2. Paweł Skobat 15 grudnia, 2019 at 8:31 pm - Reply

  To nie wina miasta czy Tauronu. Podziękuj narodowo-socjalistycznej partii, która z Warszawy centralnie decyduje co jest najlepsze dla jej poddanych tfuu wróć suwerena.
  Podpowiem Ci, będzie tylko gorzej….

  • Obywatel 16 grudnia, 2019 at 6:21 am Reply

   Dzięki za info.
   Mi też się wydaje że będzie gorzej.
   Szczególnie energię należy oszczędzać, bo to normy, produkcja droga i tak dalej.

 3. Obywatel 15 grudnia, 2019 at 9:07 am - Reply

  A energia i śmieci coraz droższe

Dodaj komentarz

*
*