Reklama

Dzisiaj i jutro prace przy wiadukcie tramwajowym. Brak przejazdu tunelem

Redakcja
Trwają prace związane z budową linii tramwajowej wzdłuż ulicy Grundmanna. Po raz kolejny zamknięty zostanie przejazd tunelem. Utrudnienia mają potrwać przez dwie kolejne noce.

Kolejne zamknięcie tunelu w Katowicach. Już w poprzednich miesiącach przejazd był zamykany z powodu prowadzonych prac. Ostatnio po to, żeby rozebrać szalunki i podparcia, które były wykorzystywane w trakcie wznoszenia wiaduktu. Teraz szykują się kolejne utrudnienia związane z budowa linii tramwajowej wzdłuż ul. Grundmanna, czyli łącznika pomiędzy ulicami Chorzowską i Gliwicką.

Ponownie na dwie noce zamknięty zostanie przejazd przez tunel pod katowickim rondem dla jednego kierunku jazdy. Najpierw prowadzone będą prace na jednej jezdni, a następnie na drugiej. W nocy z 6 na 7 września kierowcy nie przejadą pod katowickim rondem w kierunku centrum Katowic, a w nocy z 7 na 8 września – w kierunku Chorzowa. W tym czasie ruch zostanie przekierowany na ulicę Chorzowską. Zmieniona organizacja ruchu wynika z konieczności bezpiecznego wykonania podwieszenia kolektora odwodnieniowego pod wiaduktem, po którym pobiegną tory tramwajowe.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*