Reklama

Tunel w Katowicach ponownie będzie zamknięty. Kierowcy przejadą tylko „górą”

Redakcja
Kolejne utrudnienia w katowickim tunelu. Ponownie trzeba będzie go zamknąć. Przez dwie noce kierowcy muszą jeździć „górą”.

Szykują się utrudnienia dla kierowców w związku z budową linii tramwajowej wzdłuż ul. Grundmanna. W ramach inwestycji wybudowano wiadukt nad DTŚ. W połowie lipca na jedną noc zamknięto tunel po to, żeby wybetonować nowy obiekt. Teraz kierowcy ponownie tędy nie przejadą, ponieważ wykonawca musi rozebrać szalunki i podparcia, które były wykorzystywane w trakcie wznoszenia wiaduktu.

W trakcie dwóch kolejnych nocy z 8 na 9 i z 9 na 10 sierpnia w godzinach 23:00-5:00 będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu na DTŚ. Zamknięty zostanie przejazd przez tunel pod katowickim rondem dla jednego kierunku jazdy. Najpierw prowadzone będą prace na jednej jezdni, a następnie na drugiej.

8 sierpnia nie będzie się dało wjechać do tunelu od strony Chorzowa, w kierunku centrum Katowic, a 9 sierpnia zamknięty zostanie wjazd od strony Sosnowca, w kierunku Chorzowa. Cały ruch zostanie przekierowany na ul. Chorzowską.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*