Reklama

Dzień dobry Katowice. W mieście już zima

Szymon Kosek
Dziś jest czwartek, 1 grudnia. Jak podaje IMGW, temperatura w Katowicach podniesie się do 3 stopni Celsjusza. W nocy spadek o 2 stopnie. Przez cały dzień niebo będzie zachmurzone, tak samo w nocy. W dzień i w nocy słabe opady śniegu. Będzie mocno wiało – w dzień wiatr zachodni z prędkością 6 m/s, w nocy wiatr północno-zachodni z prędkością 10 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 9 w Muzeum Historii Katowic (ul. Szafranka 9) konferencja naukowa pt. „Fenomen górnośląskiego kapłana i kościoła – w poszukiwaniu tożsamości”

O godz. 10 w willi Goldsteinów prezentacja projektów i harmonogram budowy trzech miejskich basenów

O godz. 13.30 w urzędzie miasta posiedzenie komisji polityki społecznej rady miasta

O godz. 17.30 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Tysiąclecia 5 sesja Rady Jednostki Pomocniczej nr 9 Osiedle Tysiąclecia

Dziś w portalu Katowice24.info:

Budowa basenów miejskich to jeden z najważniejszych postulatów wyborczych Marcina Krupy. Co zostało już zrobione, a co jeszcze trzeba zrobić, by obietnica została zrealizowana?

Najstarszy klub bokserski w Katowicach szykuje galę dla amatorów. Spróbują swoich sił na ringu w Królestwie.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

W Katowicach powstanie kolejny stadion. Obiekt będzie należał do AWF-u. Gdzie, kiedy i za ile zostanie wybudowany dowiecie się TUTAJ.

Zima w Katowicach już w pełni. Opady śniegu spowodowały kłopoty na drogach. O wczorajszych problemach na katowickich ulicach przeczytacie TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*