Reklama

Dzień dobry Katowice. Od dzisiaj można wejść na tratwę na Rawie

Redakcja
Jest piątek, 15 września. Według IMGW, temperatura znowu spadnie. Termometry pokażą w ciągu dnia maksymalnie 15 stopni Celsjusza. Zachmurzenie ma być duże, ale nie powinno padać. Wiatr będzie nieco słabszy niż w poprzednich dniach.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 17.00 w Fabryce Porcelany rozpocznie się ostatni Śląski Targ Nocny.

O godz. 19.30 w kinie Kosmos rusza trzydniowy cykl pod nazwą „Kino mistrzów”. Pierwszy zostanie wyświetlony film „Tam, gdzie rosną poziomki” (reż. Ingmar Bergman). Więcej TUTAJ.

O godz. 20.00 w Dobrej Karmie (ul. św. Jacka 1) koncert zespołu Frele. Więcej TUTAJ.

O godz. 21.00 na pl. Sejmu Śląskiego rozpocznie się multimedialne show pt. „Alchemia światła”.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Nasz cotygodniowy przegląd weekendowych wydarzeń.

Na Rawie stanęła tratwa. Napiszemy dziś o co chodzi.

Wczoraj pisaliśmy m. in. o tym, że:

Trzynastu pseudokibiców GKS-u Katowice stanie przed sądem. Prokuratura Okręgowa w Katowicach skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, tworzonej przez kiboli. Kierował nią Marek Z., który w 2004 roku zamordował amerykańskiego studenta w jednym z katowickich klubów. Więcej TUTAJ.

87-letni mieszkaniec Ligoty wyszedł prawdopodobnie na grzyby i zniknął. Kilkadziesiąt godzin po tym jak o jego zaginięciu zrobiło się głośno, mężczyznę znalazł w krzakach rowerzysta. Więcej TUTAJ.

Trwa remont jednej z ulic w centrum Katowic. Pierwszego dnia prac ruch odbywał się bardzo wolno. Tak będzie jeszcze przez kilka dni. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*