Reklama

Dzień dobry Katowice. Muzeum Śląskie domaga się od MON pokrycia strat po defiladzie

Fot. archiwum/Mariusz Zawadzki.

Redakcja
Jest czwartek, 5 września. To będzie ciepły i słoneczny dzień, choć możliwe są krótkotrwałe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 25 stopni Celsjusza. Słońce wzejdzie o godz. 6:04, a zajdzie o 19:21.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 17:00 w Muzeum Historii Katowic-Dział Grafiki im. Pawła Stellera (ul. Kościuszki 47) odbędzie się wernisaż „Wiadomości ze świata pana Peng Hang. Wystawa grafiki chińskiej.”Wstęp bezpłatny

O godz. 17 w Filii nr 30 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Rybnicka 11) odbędzie się wernisaż oraz spotkanie z twórcami wystawy „Obozy dla uchodźców palestyńskich w Libanie”, Nidalem Hamadem oraz Dominiką Różańską. Wstęp wolny.

O godz. 17 w Galerii ArtNova2 w Katowicach (ul. Dworcowa 13) odbędzie się wernisaż wystawy portretu Krzysztofa Grzondziela. Organizatorem jest Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg w Katowicach. Wstęp wolny.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Podczas defilady wojskowej została zniszczona zieleń przy Muzeum Śląskim. Placówka wystąpiła do MON o pieniądze na naprawę szkód. Tekst ukazał się TUTAJ.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

W sobotę w Katowicach odbędzie się Marsz równości. Policja mobilizuje duże siły. Więcej TUTAJ.

Na dworcu kolejowym w Katowicach zakończyła się wymiana ruchomych schodów. Szczegóły TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*