Reklama

Dzień dobry Katowice. Mieszkańcy skarżą się na jeden z komisariatów

Ł. K.
Jest piątek, 2 marca. Jak podaje IMGW, dzisiaj będzie trochę bardziej słonecznie. Rano niebo ma być tylko częściowo zachmurzone. Temperatura w ciągu dnia będzie się wahała od -16 do -8 stopni Celsjusza. Wiatr z zachodu będzie wiał maksymalnie z prędkością 20 km/h. Nie zapowiada się na opady śniegu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11.00 w Centrum Edukacyjnym IPN w Katowicach (ul. św. Jana 10, III p.) wykład pt. „Marzec 1968 po pół wieku: oceny, interpretacje i manipulacje”. Więcej TUTAJ.

O godz. 12.00 Mieście Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2, sala koncertowa) koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pt. „O wolną Polskę”. Więcej TUTAJ.

O godz. 19.30 w kinie Kosmos pokaz nominowanych do Oscara filmów krótkometrażowych. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Urząd miasta podpisał umowę na budowę węzła przesiadkowego przy ul. Sądowej. Niedługo zaczną się prace.

Prezydent Katowic skomentował zamieszanie wokół planów budowy osiedla przy strefie kultury.

Szefowie katowickiej policji ocenili działanie komisariatów. Mieszkańcy mają swoje zdanie na ten temat.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Nieoznakowany radiowóz spowodował kolizję w centrum Katowic. Policjant przejechał na czerwonym świetle przez skrzyżowanie. Więcej TUTAJ.

Galeria Katowicka nie będzie całkowicie zamknięta w niedziele z zakazem handlu. O tym, co będzie otwarte można przeczytać TUTAJ.

Pojawiły się pierwsze tablice z nazwą placu Marii i Lecha Kaczyńskich. Na razie można je zobaczyć tylko na dworcu kolejowym. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*