Reklama

Dzień dobry Katowice. Helikopter Ubera będzie dziś krążył nad miastem

Redakcja
Jest środa, 23 sierpnia. Jak podaje IMGW, dzisiaj znowu nie będzie zbyt ciepło. Temperatura ma się wahać od 11 do 17 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby i nie powinno padać.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11.00 w Muzeum Śląskim (ul. Dobrowolskiego 1) warsztaty dla rodzin z dziećmi. Więcej TUTAJ.

O godz. 13.30 na lotnisku w Muchowcu rozpoczną się loty helikopterem Ubera. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w Muzeum Śląskim (ul. Dobrowolskiego 1) oprowadzanie kuratorskie po wystawie “Eurydka-Pieta. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Kilka dni temu na naszym profilu na Facebooku opublikowaliśmy zdjęcie psa, który został znaleziony na ul. Gliwickiej. Zaangażowanie naszych czytelników sprawiło, że zgłosił się jego właściciel. Dziś w portalu napiszemy o szczęśliwym finale tej historii.

Czy metropolia jest nam w ogóle potrzebna, skoro już  na etapie wyboru władz i nazwy samorządowcy nie potrafią się porozumieć?

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Policja i prokuratura nie chcą podawać szczegółów napadu na kobietę, jednak wszystko wskazuje na to, że została zgwałcona. Po napadzie przez tydzień leżała w szpitalu. Więcej o brutalnym ataku przy hotelu Senator TUTAJ.

Helikopter Ubera będzie krążył nad Katowicami. Przez kilka godzin każdy może skorzystać ze specjalnej oferty. Przelot ma trwać kilkanaście minut i będzie niedrogi. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*