Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj zbiórka podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie reformy oświaty

Redakcja
Jest środa, 8 luty 2017 roku. Zgodnie z prognozą IMGW, ma być chłodniej niż wczoraj. W ciągu dnia temperatura będzie się wahała od – 7 do – 10 stopni Celsjusza. Ze względu na dość silny wiatr, temperatura odczuwalna będzie jeszcze niższa. Rano wyniesie nawet – 15 stopni. Przez cały dzień niebo będzie zachmurzone.

Dzieje się w Katowicach:

Od godz. 11 na ul. Stawowej protest i zbiórka podpisów przeciwko reformie edukacji. Akcja potrwa do godziny 16.

O godz. 12 na Rynku konferencja prasowa partii Razem i ZNP przeciwko reformie edukacji.

O godz. 13.30 w Willi Goldsteinów konferencja prasowa zapowiadająca Euro Ice Hockey Challenge.

O godz. 17 w MDK Koszutka spotkanie z prof. Andrzejem Lekstonem pt. ,,Profilaktyka chorób serca. Jak dbać o zdrowie naszego serca”. Wstęp wolny.

O godz. 17 w Muzeum Śląskim (al. Korfantego 3) spotkanie z rzeźbiarzem i kolekcjonerem sztuki prof. Józefem Markiem. Wstęp 1 zł. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Kierowca zostawiał auto na samym środku Rynku. Po naszej interwencji taka sytuacja nie powinna się powtórzyć.

Awaria wody w Katowicach. Będziemy na bieżąco informować o postępach przy jej usuwaniu.

Wczoraj pisaliśmy m. in. o tym, że:

W pożarze nikt nie ucierpiał, ale konieczna była ewakuacja. Spaliło się mieszkanie w kamienicy przy ul. Markiefki. Jego właściciel był pod wpływem alkoholu. Więcej TUTAJ.

Nie ma chętnych na prowadzenie hotelu na Stadionie Śląskim. Spółka chce zmienić warunki, żeby zachęcić potencjalnego najemcę. Więcej TUTAJ.

Powoli wszystko zmierza w kierunku likwidacji kopalni KWK Wieczorek. KHW podjął decyzję o zmniejszeniu obszaru wydobycia. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*