Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj ma spaść jeszcze więcej śniegu

Redakcja
Jest czwartek, 30 listopada. Zgodnie z prognozą IMGW, dzisiaj znowu popada. Rano zapowiadane są opady deszczu ze śniegiem, a później samego śniegu. W czwartek ma spaść w sumie ok. 13 cm śniegu. Na początku dnia na drogach może również pojawić się gołoledź. Przez cały dzień temperatura będzie się utrzymywała w okolicach zera. Wieczorem wiatr może nieco mocniej wiać.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.30 posiedzenie komisji polityki społecznej rady miasta.

O godz. 17.00 w Akademii Muzycznej koncert z cyklu „Czwartki organowe w Akademii”. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w MBP Katowice (filia nr 27, ul. Szarych Szeregów 62) relacja z podróży pt. „Krym znany i nieznany”. Więcej TUTAJ.

o godz. 18.00 w kinie Światowid przedpremierowy pokaz filmu pt. „I tak cię kocham”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Ile trzeba zapłacić kaucji i ile wynosi czynsz? W kolejnym artykule z cyklu „Zamieszkaj w Katowicach” piszemy jak wynająć mieszkanie od TBS-u.

Drzewa obok Śląskiego Wesołego Miasteczka zostały wycięte. W ich miejsce powstaną parkingi, ale urzędnicy uspokajają mieszkańców.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Mężczyzna, który zdewastował autobus komunikacji miejskiej, usłyszał zarzuty. Sam zgłosił się na policję i przyznał do winy. Więcej TUTAJ.

Ze znanej lodziarni w centrum Katowic zniknęła puszka z pieniędzmi dla 7-letniej dziewczynki chorej na raka. W sieci pojawiło się zdjęcie podejrzanych o kradzież. Więcej TUTAJ.

Narodowcy mogą zostać ukarani za wieszanie zdjęć polityków opozycji na szubienicach. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie manifestacji. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*