Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę biurowców KTW

Łukasz Kądziołka
Jest czwartek, 17 dzień lutego. Według IMGW, w ciągu dnia ma być ciepło. Od – 1 stopnia Celsjusza rano, do 4 stopni po południu. Mniej więcej od godziny 13 będzie mocniej wiało. Przez większą część dnia niebo będzie pogodne, chmury pojawią się dopiero wieczorem.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 9.30  inauguracja czwartej edycji Design Days (Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1).

O godz. 14.15 posiedzenie komisji polityki społecznej rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 4).

O godz. 15.30 wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę biurowca KTW I.

O godz. 17.00 w MDK Koszutka spotkanie z radcą prawnym „Jak dochodzić alimentów?”. Wstęp wolny.

O godz. 19.00 w kinie Rialto prolog 10. Katowickiego Przeglądu Filmów Górskich. Bilety: 10 zł. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Podczas posiedzenia komisji edukacji padały mocne słowa. Rodzice dzieci z gimnazjum w Ochojcu nie zgadzają się na przyjęty przez miasto obwód szkoły.  Jednak niewiele mogą w tej sprawie zrobić.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Podczas rutynowej kontroli na ul. Obrońców Westerplatte policjanci znaleźli w jego samochodzie narkotyki. Teraz 37-letniemu mieszkańcowi Katowic grozi do 3 lat więzienia. Więcej TUTAJ.

Sytuacja Katowickiego Holdingu Węglowego jest coraz trudniejsza. Brakuje pieniędzy na bieżącą działalność, a wkróce może zabraknąć na wypłaty dla górników. Więcej TUTAJ.

Niedawno z budynku przy Rynku wyprowadził się ING Bank Śląski. Właściciel szuka najemcy kilkunastu lokali o łącznej powierzni 6100 m kw. Więcej TUTAJ.

„Mistrzowie parkowania” stają gdzie się da, rozjeżdżają trawniki i chodniki. Straż miejska postanowiła publikować zdjęcia nielegalnie zaparkowanych samochodów. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*