Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś dzień Świętego Patryka

Redakcja
Jest piątek, 17 marca. Zgodnie z prognozą IMGW, przez cały dzień niebo będzie zachmurzone. Wieczorem możliwe są słabe opady deszczu. Termometry pokażą od 0 do 10 stopni Celsjusza. Po południu wiatr może wiać z prędkością 6 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 17.00 w MDK Koszutka (filia Dąb, ul. Krzyżowa 1) odbędzie się Irlandzkie Jam Session z okazji dnia św. Patryka. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.30 w MDK Południe (ul. Gen. Jankego 136) warsztaty tańca irlandzkiego. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w MDK Szopienice-Giszowiec (filia nr 2, pl. Pod Lipami 1) spotkanie z podróżnikiem Alanem Misiewiczem. Wstęp 2 zł. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w Drzwiach Zwanych Koniem pokaz filmu „Lion Ark”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 21.00 w Królestwie impreza z okazji 10-lecia Ronda Sztuki. Wstęp 10 zł. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Wiosna coraz bliżej. Do gniazda w Zarzeczu wracają bociany.

Napiszemy jak dokładnie zostaną przebudowane dwa węzły drogowe, na które Katowice dostały wczoraj 450 mln zł dofinansowania.

Wczoraj pisaliśmy m. in. o tym, że:

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 19-latek z Załęża, który zaatakował nożem przypadkowego mężczyznę. Policja szuka świadków zdarzenia. Więcej TUTAJ.

Do 2020 roku w Katowicach zostaną zrealizowane dwie duże inwestycje drogowe. Miasto otrzymało na ten cel prawie pół miliarda złotych dofinansowania. Więcej TUTAJ.

W największym przetargu w historii PKM Katowice wygrała firma MAN. W sumie tabor spółki zasili 40 nowych pojazdów za ponad 45 mln zł. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*