Reklama

Dzień dobry Katowice. Będzie zimno i deszczowo

Redakcja
Jest piątek, 7 kwietnia. Jak podaje IMGW, temperatura znacznie spadnie. Termometry pokażą maksymalnie 6 stopni Celsjusza, rano będzie około 3 stopni. Temperatura odczuwalna będzie jeszcze niższa, nawet do -3 stopni. Przez cały dzień będzie padał deszcz. Około godziny 11 wiatr ma wiać z prędkością ok. 6 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 10.00 w MDK Koszutka spotkanie z bajkopisarzem Kazimierzem Szymeczko. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w MDK Południe (Zarzecze, ul.Stellera 4) warsztaty tworzenia pisanek (w tym ze strusich jaj). Wstęp wolny.

O godz. 18.00 przed budynkiem NOSPR start Wiosennej Katowickiej Masy Krytycznej. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w Galerii Sztuki Współczesnej BWA wernisaż wystawy fotografii Jeana-Françoisa Spricigo. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w kinie Kosmos projekcja filmu „Jestem mordercą” i spotkanie z aktorem Mirosławem Haniszewskim. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Część drzew już wycięto, a na usunięcie kolejnych miasto nie wyraziło zgody. Właściciel terenu będzie musiał uzasadnić dlaczego chce pozbyć się zieleni w Załężu.

Brytyjska firma szuka w Katowicach pracowników, którzy będą tworzyć serwis z transmisjami sportowymi.

Nowe kamery zostaną zainstalowane w Katowicach. Całość ma kosztować około 2,5 mln zł.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Trzy lata temu w kamienicy przy ul. Chopina wybuchł gaz. Śledztwo w tej sprawie zostało umorzone, bo osoba podejrzana o spowodowanie eksplozji zmarła. Więcej TUTAJ.

Będzie stadion na ok. 12 tys. widzów i hala na ok. 3 tys. Powstanie też 6 boisk piłkarskich. Na budowę stadionu miejskiego Katowice będą musiały wziąć pożyczkę. Więcej TUTAJ.

Przy al. Roździeńskiego powstał nowy biurowiec. Ma w nim działać polska firma informatyczna. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*