Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj straż miejska obchodzi 25-lecie

Redakcja
Jest środa, 1 marca 2017 roku. Zgodnie z prognozą IMGW, będzie trochę zimniej. Przez większą część dnia termometry pokażą 6 stopni Celsjusza. Wieczorem temperatura spadnie do 3 stopni. Niebo będzie zachmurzone, a wiatr ma wiać z prędkością około 5 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 12  w MDK Bogucice-Zawodzie (ul. Markiefki 44) obchody 25-lecia straży miejskiej w Katowicach. Więcej TUTAJ.

O godz. 19 w  sali koncertowej Akademii Muzycznej koncert rozpoczynający cykl 20. Wieczory z Muzyką Karola Szymanowskiego. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 19 w kinie Rialto pokaz filmu “Ja, Olga Hepnarova” połączony z dyskusją. Wstęp od 10 zł do 17 zł. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Od 1 marca wzrastają ceny za przejazd autostradą A4. Podwyżki zostaną wprowadozne tylko dla niektórych kategorii pojazdów.

Od ponad 2 miesięcy strażacy z OSP Szopienice nie mogą wyjeżdżać na interwencję. Wszystko przez awarię wozów. Pomoc miasta nie wystarcza, bo OSP Szopienice potrzebuje nowego samochodu.

Wczoraj pisaliśmy m. in. o tym, że:

25-letni mieszkaniec Katowic zaginął na początku lutego, a w poniedziałek policja odnalazła jego zwłoki w Rawie. Więcej TUTAJ.

AWF dostanie od miasta działkę o powierzchni ponad 65 hektarów. Ma na niej powstać kompleks sportowy. Jeśli uczelnia nie zbuduje go w ciągu 10 lat, będzie musiała zwrócić teren. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*