Reklama

Dzień dobry Katowice. Będzie jeszcze zimniej

Redakcja
Jest poniedziałek, 13 luty. Według IMGW, pierwszy dzień tygodnia zapowiada się mroźnie, ale słonecznie. Maksymalnie temperatura ma wynosić – 7 stopni Celsjusza. Najzimniej będzie rano i wieczorem. Wtedy termometry pokaża nawet do -16 stopni. Wiatr ze wschodu ma wiać z prędkością 2 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11 sesja sejmiku województwa śląskiego (ul. Ligonia 46).

O godz. 14 posiedzenie komisji górniczej rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 4).

O godz. 17 w MDK Koszutka walentynkowy koncert Tercetu Pasjonata. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 17 w filii nr 14 MBP (ul. Piastów 20) wernisaż wysawy Pawła Kiliańskiego pt. „Świat o zmroku – Australia, Brazylia, Dubaj i inne”. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.30 w Mieście Ogrodów pierwsze spotkanie z cyklu Katowicki Radar Muzyczny (pl. Sejmu Śląskiego, s. 211).

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Znają go wszyscy w okolicy. Chociaż się do tego nie przyznaje, to jest bezdomny. Pan Mirosław sypia w piwnicy jednego z bloków na os. Paderewskiego. Mieszkańcom nie bardzo się to podoba.

W weekend pisaliśmy m. in. o tym, że:

Przez dwa tygodnie robił projekt, a zbudowanie Spodka z klocków Lego zajęło mu niecałe 4 dni. Katowiczanin potrzebował do tego ponad 7 tys. elementów. Więcej TUTAJ.

Niedługo kierowcy za nielegalne parkowanie dostaną wyższe mandaty. Na jednej z ulic w centrum Katowic zmienią się przepisy. Więcej TUTAJ.

Było ponad 70 wystawców, a frekwencja dopisała. Na Veganmanii można było spróbować m. in. roślinnych serów i smalcu. W niedzielę w Spodku odbyła się 3. edycja imprezy. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*