Reklama

Dwie największe dyskoteki w Katowicach walczą o klienta

Szymon Kosek
16 kwietnia w Katowicach otworzą się na nowo dwie katowickie dyskoteki. Klub Energy 2000 przez ostatni miesiąc był zamknięty z powodu gruntownego remontu. W Pomarańczy nową salę otworzy znany z filmu „Pitbull” Tomasz Oświeciński.

Właściciele Energy 2000 zapewniają, że teraz klub będzie jednym z najnowocześniejszych na świecie. Otwarcie potrwa dwa dni. W niedzielę imprezę poprowadzi DJ Antoine. Dzień później zagra Mahmut Orhan. W klubie zainstalowano m.in. system wizualizacji 3D, nowy system sterowania światłami i nowe lasery. Pojawi się też więcej ekranów LED i nowoczesne nagłośnienie. Nowy wygląd klubu zaprojektował Artur Szyman, który zajmował się już m.in. oprawą festiwali w Sopocie i Opolu oraz programów „Voice of Poland” i „Idol”. Inne mają być też zasady wejścia do klubu. W soboty na imprezy wejść będą mogły tylko osoby pełnoletnie.

Klub Pomarańcza stawia w ten weekend na gwiazdy polskiego kina. 16 kwietnia nową salę z muzyką dance otworzy Tomasz Oświeciński, znany z roli Marcina „Stracha” Opałki w filmie „Pitbull”. Na imprezie zagrają dj-e: DC-LUCK, Camillo, Paul Secco i Ado. Właściciele Pomarańczy nie zdradzają na razie, jakie dokładnie zmiany zostały wprowadzone. – Ma to być niespodzianka dla naszych gości – mówi Łukasz Wróbel, menadżer lokalu.


Tagi:

Komentarze

  1. Adam 11 kwietnia, 2017 at 4:19 pm - Reply

    Pomarancza ma zamknięte piętro jedno gdzie robią ten remont

  2. Daro 11 kwietnia, 2017 at 3:26 pm - Reply

    Tylko jedna z tych dyskotek „otworzy się na nowo”. Pomarańcza nie przewała imprez, jedynie Energy było zamknięte na czas generalnego remontu pokrywającego się z czasem Wielkiego Postu.

Dodaj komentarz

*
*