Reklama

Bazar Concept Store już otwarty

K. G.
NOWE MIEJSCE  Ubrania z drugiej ręki, oryginalne marki, rowery i winyle. A do tego lody i napoje. Byliśmy w Bazar Concept Store, nowym miejscu na Koszutce.

Oryginalny, surowy wystrój nie rozprasza uwagi. Ta skupia się na czterech wieszakach pełnych ubrań. Od koszulek, koszul, przez spódniczki i spodnie, po kurtki i płaszcze. Modne i na czasie, w przystępnych cenach. Wszystko z ciucholandu, ale starannie wyselekcjonowane przez właścicieli i wyprane w lokalnych pralniach. Są też oryginalne marki. Do tej pory Bazar ogłosił współpracę z Unleashed, We Peace It Apparel, Diaval oraz Harpagan. Ta ostatnia marka sprzedaje sportowe buty z trucka, który stoi przed Bazarem. 

Na sklepowej ścianie wiszą cztery rowery. Będzie można przyjechać też z własnym jednośladem i zrobić przegląd u Mechanika. Są też płyty winylowe. Do tego napoje, a na zewnątrz lody rzemieślnicze. O atmosferę dba didżej, który setuje za konsoletą.

Zobacz zdjęcia

Bazar działa przy ul. Chorzowskiej 7b. Dziś jest czynny do 20 (normalnie w soboty do 15), a od poniedziałku do piątku w godz. 10-20.


Tagi:

Komentarze

  1. k. 28 lipca, 2016 at 8:39 am - Reply

    super wnętrze! wykonane przez Sporty Budowlane, ta nazwa firmy budowlanej mnie rozwaliła. Od razu po nazwie widać że to jacyś kumaci goście, no i po wykonaniu wnętrza! pospolity Zenek budowlaniec wyspecjalizowany w ledach nie zrobi takiego cuda!

  2. gosia 24 lipca, 2016 at 10:58 am - Reply

    przechodzę codziennie ,wejdę w poniedziałek

Dodaj komentarz

*
*