Reklama

Zbigniew Wodecki, Alicja Majewska i inni wystąpią w katowickim kościele. Wstęp wolny

Ł. K.
Miał się odbyć w styczniu, ale został przeniesiony. Koncert to okazja do posłuchania znanych kolęd i wyjątkowych utworów. W jednym z katowickich kościołów w środę 1 lutego zagrają i zaśpiewają gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Początkowo koncert świąteczno-noworoczny pt.”Święta w Śląskiej Rodzinie” miał się odbyć 9 stycznia, ale jedna z artystek zachorowała i trzeba było go przenieść. Zaśpiewają Zbigniew Wodecki, Olga Bończyk Alicja Majewska, a na fortepianie zagra Włodzimierz Korcz. Kompozytor jest również autorem aranżacji. Artyści, po raz ostatni w tym roku, wykonają kolędy i piosenki świąteczne. Oprócz tego, publiczność usłyszy utwory do tekstów m. in. Ernesta Brylla, Wojciecha Młynarskiego i ks. Twardowskiego.

Koncert odbędzie się w kościele garnizonowym p.w. św. Kazimierza Królewicza (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 20). Rozpocznie się o godzinie 18 i potrwa mniej więcej do 19.30. Wstęp wolny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij