Reklama

Walentynkowe wizualizacje na Spodku

Redakcja
Na elewacji pojawią się serca, walentynkowe życzenia i sami zakochani. Z okazji dnia św. Walentego na Spodku odbędzie się specjalna projekcja. Każda para będzie mogła dostać pamiątkę, a następnie spróbować wyjątkowego menu.

Dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu jak spędzić walentynki, zarządca Spodka przygotował kilka atrakcji. Główną będzie walentynkowa projekcja z elementami mappingu 3D. Na elewacji pojawią się serca. Chętni będą mogli wyświetlić na niej swoje walentynkowe życzenia, a nawet siebie. Ten moment zostanie uwieczniony na pamiątkowym zdjęciu. Każdy, kto zabierze zdjęcie do EMCEK meet&eat, otrzyma tam darmowe piwo. Z okazji święta zakochanych szef kuchni w EMCEK przygotuje też specjalne menu.

Walentynkowa projekcja na elewacji Spodka potrwa od godziny 19 do 20, a restauracja w MCK będzie otwarta do godz. 22. Wcześniej, o 18 i 19.30, na lodowisku w Spodku odbędą się ślizgawki w walentynkowej aranżacji. Bilety będą kosztowały 5 zł od osoby i będzie je można kupić w kasach przed wejściem.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij