Reklama

Walentynkowe wizualizacje na Spodku

Redakcja
Na elewacji pojawią się serca, walentynkowe życzenia i sami zakochani. Z okazji dnia św. Walentego na Spodku odbędzie się specjalna projekcja. Każda para będzie mogła dostać pamiątkę, a następnie spróbować wyjątkowego menu.

Dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu jak spędzić walentynki, zarządca Spodka przygotował kilka atrakcji. Główną będzie walentynkowa projekcja z elementami mappingu 3D. Na elewacji pojawią się serca. Chętni będą mogli wyświetlić na niej swoje walentynkowe życzenia, a nawet siebie. Ten moment zostanie uwieczniony na pamiątkowym zdjęciu. Każdy, kto zabierze zdjęcie do EMCEK meet&eat, otrzyma tam darmowe piwo. Z okazji święta zakochanych szef kuchni w EMCEK przygotuje też specjalne menu.

Walentynkowa projekcja na elewacji Spodka potrwa od godziny 19 do 20, a restauracja w MCK będzie otwarta do godz. 22. Wcześniej, o 18 i 19.30, na lodowisku w Spodku odbędą się ślizgawki w walentynkowej aranżacji. Bilety będą kosztowały 5 zł od osoby i będzie je można kupić w kasach przed wejściem.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*