Reklama

Uwaga mieszkańcy Koszutki. Po dzielnicy chodzi grupa podejrzanych ludzi

G. Ż.
Po Koszutce chodzi grupa osób, która próbuje wchodzić do mieszkań. Przekonują, że działają na zlecenie KZGM i muszą przeprowadzić przegląd techniczny. Policja apeluje o czujność.

KZGM o podejrzanej grupie ludzi powiadomił dzisiaj dzielnicowy, do którego trafiły sygnały w tej sprawie. Grupa składa się głównie z kobiet. Próbują wchodzić do mieszkań, powołując się na zlecenie od KZGM. –  Nie przeprowadzamy teraz żadnych masowych przeglądów technicznych. Zawsze w takich sytuacjach warto poprosić o upoważnienie podpisane przez kierownika administracji, a  w razie wątpliwości zadzwonić do nas albo na policję – mówi Marcin Gawlik, zastępca dyrektora KZGM w Katowicach.

Podejrzane osoby próbowały wejść do mieszkań m.in. przy ul. Okrzei i ul. Wierzbowej.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij