Reklama

Uber wprowadza dokładne ceny za przejazdy w Katowicach

Ł. K.
Nowy sposób prezentowania cen w aplikacji Uber wprowadzony został na razie w kilku miastach. Od teraz klienci nie będą już mieli wątpliwości co do ceny przejazdu.

Popularna aplikacja wprowadza udogodnienie dla swoich klientów. Zmiany na razie obowiązują w kilku miejscach: Poznaniu, Wrocławiu i na terenie Śląska. Do tej pory, korzystając z Ubera, trzeba było liczyć się z tym, że cena końcowa może się różnić od tej wyświetlanej podczas zamawiania kursu. Teraz aplikacja ma prezentować dokładną cenę. Klienci będą z góry wiedzieli ile zapłacą za wybrany kurs. W przypadku, gdy na drodze dojdzie do utrudnień lub klient będzie chciał zmienić cel podróży, wtedy aplikacja będzie odpowiednio przeliczała cenę na podstawie odległości i faktycznego czasu trwania podróży. Przeliczanie ceny ma działać w obydwie strony. Jeśli przejazd będzie krótszy – klient zapłaci mniej, jeśli dłuższy – więcej. Zmiany dla klientów na Śląsku są już widoczne w aplikacji. W najbliższych tygodniach dokładne ceny przejazdu będą funkcjonowały w pozostałych miastach.

Podziel się informacją:


Komentarze

 1. Imię Grudzień 8, 2017 at 1:11 pm - Odpowiedz

  Kolejne miasto, gdzie wszystko wiesz od początku, wszystko jest jasne

 2. W Grudzień 7, 2017 at 12:37 pm - Odpowiedz

  Elegancko 😉

  • M Grudzień 7, 2017 at 1:11 pm Odpowiedz

   Wszystkie taksówki powinny tak mieć

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij