Reklama

Pociągiem z Katowic do Wisły od wtorku bez przeszkód

Redakcja
Zakończył się remont dwóch mostów na odcinku Ustroń Polana-Wisła Głębce, a to oznacza, że pociągi z Katowic dojadą od wtorku do stacji Wisły Głębce, Pasażerowie nie będą już musieli korzystać z zastępczej komunikacji autobusowej.

PKP Polskie Linie Kolejowe naprawiały stalowe konstrukcje mostów i przyczółki od lipca. Od tego czasu pasażerowie składów jadących z i do Katowic musieli przesiadać się na autobusów na odcinku od Ustronia Polany do Wisły Głębce (lub odwrotnie). Jak informują PKP PLK, zmianę organizacji ruchu odczują pasażerowie 14 pociągów, w tym m.in. dalekobieżnych relacji Warszawa -Wisła Uzdrowisko. Podobnie będzie w relacjach z Wisły w stronę Katowic i Warszawy.

Prace kosztowały około 6 mln zł.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij