Reklama

Nowy Lidl w Katowicach otwarty. Hitem myjki ciśnieniowe

Redakcja
Kolejny sklep sieci Lidl w Katowicach został otwarty. Tłumów nie było, ale dzięki temu nie było też kolejek do kas. Największym hitem okazały się myjki ciśnieniowe.

Dwunasty sklep sieci Lidl w Katowicach otwarty. Największą popularnością wśród pierwszych klientów cieszyły się myjki ciśnieniowe i roboty kuchenne. Produkty, które do tanich nie należą, można było kupić w promocyjnej cenie. Całkiem duże zainteresowanie przyciągnęły również gramofony z wejściem USB.

Spośród artykułów spożywczych w najszybszym tempie znikały filety z piersi kurczaka. Specjalna oferta cenowa w sklepie przy ul. Gliwickiej 20 będzie obowiązywała do soboty, 21 lipca. Nowy Lidl będzie otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 7-21, w piątki i soboty od 7 do 22. Z kolei w niedziele handlowe zakupy będzie można zrobić od godz. 8 do 19.

Do dyspozycji klientów jest około 100 miejsc parkingowych.

Artykuł sponsorowany

Podziel się informacją:


Tagi:

Komentarze

  1. Max Lipiec 13, 2018 at 11:03 am - Odpowiedz

    W jakiej cenie filet z kurczaka?

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij