Reklama

Miasto szuka firmy, która wypromuje Katowice w Kalifornii

Łukasz Kądziołka
Przez rok firma, która wygra przetarg, będzie miała za zadanie kompleksowe promowanie marki miasta w USA. Wykonawca ma zapewnić biuro, w którym na stałe będzie pracowała jedna osoba. Tam między innymi mają być organizowane konferencje, a reklama biura znajdzie się na samochodach, w sieci i na dużych wydarzeniach w Dolinie Krzemowej.

„Biuro reprezentacyjne Miasta Katowice” ma być zlokalizowane nie dalej niż 2 km od autostrady w kierunku lotniska i maksymalnie 10 km od uniwersytetu. Ma mieć co najmniej 150 m kw. powierzchni, a stałą pracę znajdzie w nim jedna osoba. Działania biura mają polegać m.in. na zbieraniu i udzielaniu kompletnej informacji na temat miasta i perspektyw współpracy zarówno z władzami, jak i podmiotami gospodarczymi działającymi w Katowicach oraz tworzenie baz firm, które mogą być zainteresowane kontaktami biznesowymi. Oprócz bieżącej obsługi biura, firma, która wygra przetarg, będzie musiała organizować konferencję pod nazwą „Business partners in Katowice” i ściągnąć katowickie firmy do Doliny Krzemowej. Ponadto Katowice mają być obecne na dużych wydarzeniach z branży IT takich jak, odbywające się w San Francisco Global Technology Symposium czy Game Developers Conference. Reklamy biura zostaną zamieszczone m.in. w portalach branżowych i w środkach transportu.

W przetargu będą po równo oceniane cena i doświadczenie wykonawcy. Dodatkowe punkty zyska m.in. ta firma, której pracownik w ciągu ostatnich 3 lat wprowadzał firmy ze Śląska na teren USA. To kto będzie reprezentował Katowice w Kalifornii okaże się pod koniec kwietnia.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij