Reklama

Koncert życzeń, darmowy grzaniec i balony z helem, czyli walentynki na katowickim Rynku

Łukasz Kądziołka
Dzisiaj na Rynku walentynkowe atrakcje. Będzie pokaz, koncert i rozgrzewający prezent dla uczestników. Zakochani będą mogli też podarować sobie piosenkę. Bezpłatna impreza potrwa kilka godzin i zacznie się dzisiaj po południu.

Walentynki już były, ale to nie koniec atrakcji. Chociaż pogoda nie zachęca do wyjścia z domu, to miasto zaprasza dzisiaj na walentynkowe wydarzenie na Rynku. W programie imprezy kilka atrakcji nie tylko dla zakochanych. Na scenie pojawi się zespół Mocno Popularni. Jednak nie będzie to zwykły koncert. Zespół zagra utwory na życzenie publiczności, więc zakochani będą mogli zadedykować sobie piosenki. Ponadto na ślizgawce na Rynku odbędzie się pokaz jazdy figurowej na łyżwach. Ostatnia atrakcja to wypuszczenie balonów z helem o godzinie 20. Osoby, które przyjdą na Rynek, mogą dostać też rozgrzewający upominek. W trakcie imprezy zostanie rozdanych 100 voucherów na grzańca. Początek wydarzenia o godz. 17 na Rynku, obok sztucznej Rawy. Udział jest bezpłatny.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij