Reklama

Kolejny Empik w Katowicach

G. Ż.
Prawie 400 m kw. zajmie w budowanej Galerii Libero salon sieci Empik. Znajdzie się w nim pełna oferta sklepu. Podobnie jak w innych salonach sieci, mają się w nim odbywać spotkania z pisarzami i muzykami.

W nowym Empiku znajdą się książki, prasa, płyty, filmy, gry multimedialne, produkty edukacyjne, artykuły kreatywne oraz papiernicze, gry planszowe i zabawki.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jakie sklepy znajdą się w Galerii Libero? W większości dobrze znane marki

Empik to obecnie największa w Polsce sieć sprzedaży produktów kultury, należąca do Grupy Empik Media&Fashion. Na terenie całego kraju działa ponad 200 salonów, które rocznie odwiedza prawie 30 milionów klientów.

PRZECZYTAJ TEŻ: Rozpoczęła się budowa Galerii Libero. Będzie gotowa wiosną 2018

Budowa Galerii Libero rozpoczęła się latem 2016 roku. W sierpniu planowane jest zakończenie stanu surowego. Otwarcie centrum planowane jest na wiosnę 2018 roku.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij