Reklama

Jeden bilet na wszystkie pociągi. Koleje regionalne ze specjalną ofertą

Ł. K.
Jeden bilet na kilka województw to nowa propozycja regionalnych przewoźników. Od początku sierpnia można już podróżować w ten sposób na terenie 12 województw. W pilotażową akcję włączyły się również Koleje Śląskie.

To pierwsza tego typu oferta w Polsce. Od 1 sierpnia pasażerowie, którzy chcą przemieszczać się między regionami, mogą kupić jeden wspólny bilet. Na razie oferta obowiązuje na terenie 12 województw, ale jest szansa, że zostanie poszerzona.  – To swego rodzaju pilotaż, dlatego oferta nie obowiązuje jeszcze na terenie wszystkich kolei samorządowych, które tworzą związek. Jednakże pracujemy nad jej rozbudowaniem – mówi Dariusz Grajda, prezes Związku Samorządowych Pracodawców Kolejowych – pomysłodawcy oferty. Na jednym bilecie będzie można podróżować pociągami: Kolei Mazowieckich, Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Kolei Śląskich, Kolei Małopolskich, Arrivy, Kolei Wielkopolskich, Kolei Dolnośląskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Łącznie to 62 linie i ponad 950 stacji. „Wspólny bilet samorządowy”, bo tak nazywa się oferta, kosztuje 38 zł i jest ważny przez 24 godziny. Można go kupić za pośrednictwem SkyCash oraz Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej. Szczegółowe informacje dotyczące biletu można znaleźć TUTAJ.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij