Reklama

Nowa aplikacja do kupowania biletów przez telefon w Kolejach Śląskich

Szymon Kosek
Na początku września przewoźnik zrezygnował z platformy CallPay. Po czterech miesiącach bilety na pociąg znowu można kupować przez telefon. Od dzisiaj w Kolejach Śląskich działa aplikacja SkyCash.

Platforma umożliwia zakup biletów jednorazowych na wszystkich połączeniach obsługiwanych przez przewoźnika. Trzeba tylko pobrać specjalną aplikację, a następnie zasilić swoje konto przelewem bankowym lub podłączyć je do karty płatniczej. Pieniądze będą wówczas pobierane bezpośrednio z konta bankowego użytkownika. Bilet można kupić w dniu podróży do momentu odjazdu. Potrzebny jest do tego dostęp do internetu. Okazać bilet do kontroli można już w trybie offline.

Aplikacja umożliwia zakup kilku biletów przy jednej transakcji, Można też zamówić fakturę VAT, którą dostaniemy na adres e-mail. W przypadku zmiany planów, bilet można zwrócić, ale należy to zrobić najpóźniej na 1 godzinę przed odjazdem. Możliwa jest też jego wymiana – do 15 minut przed wyruszeniem pociągu.

Poprzez aplikację SkyCash można też kupować bilety PKP Intercity i Przewozów Regionalnych. 2 stycznia usługę wprowadził też KZK GOP.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*