Reklama

Food trucki, szefowie kuchni i pokazy kulinarne w MCK

Redakcja
Wydarzenie nie tylko dla kucharzy i restauratorów. Każdy będzie mógł spróbować streetfoodowych dań, ale również wziąć udział w spotkaniach z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi. To tylko kilka propozycji z bogatego menu atrakcji Food Show.

Dwa dni dla specjalistów, restauratorów i osób związanych z branżą HoReCa oraz jeden dzień otwarty dla publiczności. W tym roku każdy będzie mógł skorzystać z atrakcji Food Show przez jeden dzień. W trakcie dnia otwartego przygotowano zlot food trucków, które zaparkują w największej sali Międzynarodowego Centrum Kultury. Jednak niedzielne atrakcje to nie tylko próbowanie nowych smaków. Organizatorzy zaplanowali m.in. pokazy kulinarne z szefami kuchni i wykłady. Będzie można dowiedzieć się jak dobrze wykorzystać lokalne warzywa i owoce w swoich codziennych przekąskach oraz jak można wyposażyć spiżarnię. Specjaliści poradzą jak zrobić udane zdjęcie jedzenia oraz zaprezentują zalety diety roślinnej. Uczestnicy będą mogli również zobaczyć pokaz przygtowania burgera „w rytmie slow” i przysłuchać się debacie dotyczącej nowoczesności i tradycji w kuchni. Będzie to również pierwsza edycja Food Show połączona z Gastrosilesia. To targi, na których prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia hoteli, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni, sklepów i innych punktów gastronomicznych. Dzień otwarty dla publiczności odbędzie się w niedzielę. Food Show można odwiedzać w godzinach 10-18. Wejście na wydarzenie możliwe będzie od strony ul. Olimpijskiej. Bilety kosztują: 5 zł (normalny), 10 zł (rodzinny) i są dostępne TUTAJ lub przed wejściem na imprezę. Szczegółowy program można znaleźć TUTAJ.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij