Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj rozprawa ws. rozwiązanego marszu narodowców

Zdjęcie z Marszu Powstańców Śląskich, 6 maja 2018 r.

Redakcja
Jest środa, 11 lipca. Według IMGW, dzisiaj będzie jeszcze bardziej deszczowo. Z krótkimi przerwami padać ma przez cały dzień. Nadal ma być ciepło. Od 19 do 21 stopni Celsjusza. Po południu może nieco mocniej wiać.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 9.00 w Sądzie Okręgowym kolejna rozprawa dotycząca rozwiązania Marszu Powstańców Śląskich przez prezydenta Marcina Krupę.

O godz. 10.00 w kinie Kosmos seans z cyklu „Filmowe wakacje”. Pokaz filmu pt. „Żubr Pompik” połączony ze spotkaniem z pracownikiem zoo. Więcej TUTAJ.

O godz. 12.00 w Muzeum Historii Katowic (oddział teatralno-filmowy, ul. Kopernika 11) przegląd filmów Krzysztofa Korwina-Piotrowskiego. Więcej TUTAJ.

O godz. 13.00 posiedzenie komisji edukacji rady miasta.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Trwa realizacja miejskiej inwestycji na os. Tysiąclecia. Już teraz staw Maroko wygląda dużo lepiej.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Murale zamiast wulgarnych napisów. W ten sposób wspólnota mieszkaniowa chce rozwiązać walczyć z kibolami jednej z dzielnic. Więcej TUTAJ.

Centrum logistyczne Amazon coraz większe. Firma chce zatrudnić kolejnych 500 pracowników. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij