Reklama

Bójka na ul. św. Jana. Wszystko nagrały kamery miejskiego monitoringu [WIDEO]

Grzegorz Żądło
Straż miejska ujawniła nagranie z miejskiego monitoringu, na którym widać bójkę dwóch młodych mężczyzn. Doszło do niej na ul. św. Jana w Katowicach.

Na nagraniu widać jak dwóch mężczyzn zaczyna się bić. Okładają się pięściami, a w pewnym momencie jeden z uczestników bójki kopie drugiego kolanem w twarz. Zajście zauważył dyżurny straży miejskiej, który powiadomił patrol interwencyjny, a jednocześnie sterował kamerą, która nagrywała bójkę. Kiedy radiowóz straży przyjechał na miejsce, było już po wszystkim, ale uczestnicy bójki zostali zatrzymani.

Sprawa została przekazana policji z komisariatu nr I. Okazało się, że uczestnikami zajścia byli mieszkańcy Chorzowa i Bielska-Białej.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij