Reklama

ZTM uruchamia nową stronę na Facebooku. Będzie informowała o awariach czy zmianie rozkładu jazdy

Redakcja
Wszystko, co najważniejsze dla pasażerów komunikacji publicznej znajdzie się w jednym miejscu. Zarząd Transportu Metropolitalnego od początku aktywnie używa mediów społecznościowych. Teraz na Facebooku uruchomiona została specjalna strona.

Zarząd Transportu Metropolitalnego – ALERT – to nazwa nowej strony na Facebooku, która ma pomóc wszystkim osobom korzystającym z komunikacji publicznej. ZTM od początku postawił na informowanie pasażerów za pomocą mediów społecznościowych. Jednak teraz powstała osobna strona z najistotniejszymi informacjami. Na nowej stronie będą publikowane komunikaty dotyczące aktualnych utrudnień w ruchu, awarii czy opóźnień. Znajdą się też informacje nadesłane przez pasażerów, na przykład o zgubionych lub odnalezionych przedmiotach. Na Facebooku będzie też można dowiedzieć się o zmianach w rozkładach jazdy lub lokalizacji przystanków. Nowy profil ZTM – ALERT można śledzić TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. P Śl 9 marca, 2019 at 1:35 pm - Reply

    Tanie brednie, będą tak samo rzetelnie informować jak robią to na obecnej stronie. A już co do informowania treścią “mogą wystąpić utrudnienia na linii….” to równie dobrze mogą wylądować zielone ludki, niewiele warta informacja po najniższej linii oporu. Nikomu się nie chce sprawdzić na mapie natężenia ruchu i w systemie informującym o konkretnych opóźnieniach poszczególnych autobusów. Samoobsługa, pasażerze doszukaj się sam 🙂 Szczególnie dobra wiadomość biorąc pod uwagę, że system doznaje “wykolejenia” kilka razy dziennie.

Dodaj komentarz

*
*