Reklama

Zrób sobie fryzurę i wygraj zestaw kosmetyków od Wpadaj.pl!

Wiesz, że każdej kobiecie odpowiada jeden z siedmiu archetypów greckich bogiń? Cechy charakteru, zachowania, psychologia, gesty i nawet wygląd – to wszystko przekazane zostało współczesnym kobietom od dawnych czasów. Warto więc przy wyborze swojego stylu, a w szczególności fryzury, wziąć pod uwagę swój archetyp. We www.wpadaj.pl wybraliśmy dla trzech głównych archetypów modne fryzury na 2022 rok. Kto wie, może wśród nich poznasz siebie?

Artemida – ukochana córka Zeusa

Niezależna, ciekawska, kocha aktywność fizyczną, zawsze żąda sprawiedliwości. Dla prawdziwej wojowniczki będą pasować gładko zaczesane koki lub kitki, które sprawdzą się zarówno do eleganckich stylizacji, jak i luźnych outfitów na co dzień.

Atena – strateg

Atena to strateg i logik, uosobiona w redaktorce czasopisma  z filmu „Diabeł ubiera się u Prady”. Właścicielkom tego typu osobowości polecamy postrzępione cięcia, zarówno pod postacią bobów, czy fryzur w stylu mullet.

Afrodyta – bogini miłość i piękna

Archetyp, który może w sobie rozkochać każdego, kobieca i czujna, kreatywna i wesoła. Kobiecie z tym archetypem będą pasować lekko falowane włosy i popularna grzywka „curant band”.

Zrób modną fryzurę i wygraj zestaw kosmetyków!

Jak to zrobić? To proste. Zapisz się na nową, modną fryzurę lub na inny beauty zabieg w aplikacji Wpadaj.pl – wybieraj spośród najlepszych specjalistów w Twojej miejscowości.

Pierwsze 50 osób, które zarezerwują wizytę przez aplikację Wapdaj.pl i po odbytej wizycie napiszą o niej opinię w aplikacji otrzymają od nas zestaw kosmetyków wartości 50 zł. Aby wziąć udział w konkursie należy też wysłać zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem oraz adresem email wykorzystanym przy rejestracji we Wpadaj.pl na adres [email protected] Regulamin konkursu dostępny na stronie https://wpadaj.pl/blog/regulamin-konkursu-wpadaj-pl/.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*