Reklama

Zespół Original ENIGMA Voices wystąpi w Zabrzu

Redakcja
Za kilka dni w trasę koncertową wyruszą członkowie zespołu Enigma. Jednym z przystanków “Original Enigma Voices” będzie Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu. Dla naszych czytelników mamy bilety na ten koncert.

70 milionów sprzedanych płyt, ponad 100 złotych i platynowych krążków – Enigma znana jest na całym świecie. Założony w 1980 roku przez niemieckiego producenta Michaela Cretu zespół największe sukcesy odnosił w latach 80. i 90. Teraz będzie można przypomnieć sobie ich piosenki podczas cyklu koncertów w Polsce.

W listopadzie i grudniu 2022 roku, zespół składający się z oryginalnych głosów ENIGMY, m.in. Andru Donalds, Angel X, Fox Lima, wykona największe hity grupy w ramach projektu „Original Enigma Voices”. W programie znajdzie się ponad 20 utworów z różnych albumów, w tym m.in.: Return to Innocence, Gravity of Love, Mea Culpa, Sadeness, Principles of Lust, 7 Lives, Many Faces, The Rivers of Belief, The Fall of Live of a Rebel Angel.

Zespół wystąpi w 7 polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Zabrzu, Lublinie, Krakowie oraz Wrocławiu

Trasa koncertowa będzie wzbogacona udziałem orkiestry oraz licznymi efektami specjalnymi. Bilety można kupić TUTAJ.

Dla naszych czytelników mamy 4 bilety na koncert Enigmy w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Żeby je zdobyć, trzeba na adres [email protected] przysłać odpowiedź na pytanie: Dlaczego chciałbyś/chciałabyś usłyszeć na żywo zespół Enigma? Na odpowiedzi czekamy do godz. 20 w piątek (25 listopada). Najciekawsze maile nagrodzimy biletami na koncert w Zabrzu.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*