Reklama

Zbliża się sylwestrowa impreza przy Stadionie Śląskim. Niektórzy wykonawcy zaliczą tego dnia więcej występów

Zespół Feel.

Redakcja
Trwają ostatnie przygotowania do Sylwestrowej Mocy Przebojów. W Parku Śląskim, na Polach Marsowych, wystąpią znani wykonawcy. Dla niektórych nie będzie to jedyna impreza tej nocy.

Organizatorzy Sylwestrowej Mocy Przebojów spodziewają się kilkudziesięciotysięcznej publiczności. W zeszłym roku sylwester z Polsatem przyciągnął ok. 40 tys. osób. Przed telewizorami imprezę śledziły nawet 4 mln widzów. Podobnie może być podczas tegorocznego wydarzenia. Wszystko zacznie się o godz. 20.00, ale już godzinę wcześniej teren imprezy zostanie otwarty. Sylwester odbędzie sie na Polach Marsowych, czyli dużej łące przy Stadionie Śląskim. W ciągu 4 godzin wystąpi 20 wykonawców, a gwiazdą wieczoru będzie Matteo Bocelli, syn słynnego tenora. Poza nim na scenie pojawią się: Doda, Smolasty, Dawid Kwiatkowski, Kayah, Golec uOrkiestra, Skolim, Feel, Enej, Urszula, Oskar Cyms, Marcin Miller z Boys, Lady Pank, Majka Jeżowska, Tribbs & Kubańczyk, Michał Kwiatkowski, Piersi, Kuba Szmajkowski, Kayah i OrkeSTAR & Fiśbanda. Impreza zakończy się tuż po północy, około godz. 00:30.

To nie jedyna plenerowa impreza sylwestrowa w regionie. W Bielsku-Białej na placu Wojska Polskiego odbędzie się organizowane przez miasto wydarzenie z udziałem m.in. Grzybowski Big Band Show, This Cover Band. Tu również wystąpi Dawid Kwiatkowski, który wcześniej będzie w Chorzowie. Impreza zacznie się o godz. 21.00. Swojego Sylwestra ma w tym roku również Zabrze. Przed Domem Muzyki i Tańca świętowanie będzie krótkie, bo zacznie się o godz. 23.00 i potrwa do 1.00. Gwiazdą będzie zespół Feel, który tej nocy wystąpi także przy Stadionie Śląskim.


Tagi:

Komentarze

  1. Zatroskany o zdrowie publiczne 29 grudnia, 2023 at 9:46 pm - Reply

    Ilu może być tym razem niezaszczepionych?

Dodaj komentarz

*
*