Reklama

Wyszli z klubu i się pobili. Policja szuka uczestników bójki w centrum Katowic

Redakcja
Kilku mężczyzn wyszło z klubu i pobiło się na ulicy. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukują dwóch osób, które brały udział w tej bójce.

Z policyjnych ustaleń wynika, że osoby biorące udział w bójce bawiły się wcześniej w jednym z klubów. Doszło do niej 16 lipca br. przy ul. Mickiewicza 4. Biorąc pod uwagę adres, najprawdopodobniej chodzi o klub Pomarańcza. Podczas imprezy pomiędzy trzema braćmi i ich kolegą a dwoma mężczyznami doszło do sprzeczki, która została uspokojona przez ochronę klubu. Mężczyźni zostali poproszeni o opuszczenie lokalu. Kiedy byli już na ulicy, zaczęli się bić. Policja szybko zareagowała na zgłoszenie. Funkcjonariusze prewencji jeszcze na ul. Mickiewicza zatrzymali 4 osoby. Podejrzanym w wieku 18, 19, 24 i 34 lat przedstawiono zarzut udziału w bójce. Na czas trwającego postępowania zostali objęci policyjnym dozorem. Pozostali dwaj mężczyźni uciekli z miejsca bójki. Ich wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu.

Świadkowie zdarzenia i osoby, które rozpoznają widocznych na zdjęciach mężczyzn proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 20 00 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*